14 Mayıs 2012 Pazartesi

Gün 45: Havada Aşk Kokusu Var


Uzun zamandır hissetmediğim bir duygu bu. Kalbim pır pır, içimde sürekli bir sevinç, bir heyecan. Her şarkı anlamlı geliyor, kendimi buluyorum. Ne zamandır kapatmışım kendimi bu duygulara. Zayıflayınca, hayatımı biraz düzene sokunca bir de tabi bahar gelince aşk geldi beni buldu.

Karşı tarafın henüz bundan haberi yok. Maalesef ben de klasik bir Türk kızıyım, ölürüm de ilk adımı atamam. Henüz kimseye de anlatmadım. Onun bu blogtan haberi olmadığı için de rahat rahat yazıyorum. Sürekli görüştüğüm birisi değil ama uzun zamandır tanıyorum. Geçenlerde tesadüfen bir yerde karşılaşıp kısaca konuştuk. Arada da sosyla medyadan yazışıyoruz. Ondan da pozitif duygular alıyorum ama henüz bir adım atılmış değil. Off ne zormuş beklemek. 

10 yorum:

 1. aynı duyguları yaşıyoruz galiba ama ben kendimden bile emin değilim bakalım zaman neler gösterecek,bir de benim pek muhabbetim yok :( Ben de uzun zamandır tanıyorum ama ilk adımı atmam en güzeli karşıdan gelecek bir adım.Hevesle doğum günümü bekliyorum,belki o zaman konuşuruz bilmem ki...Safım galiba ben :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bizim de pek muhabbetimiz yok, doğum gününde mesaj yazdım ben de. Doğum günü iyi bir fırsat. Saflık değil bu, beklemek de güzel ama bende sabrın s'si yok. Güzel düşünelim, güzel duygularımızı birbirimize bulaştıralım.

   Sil
 2. Ah mine'l aşk:) Dünyanın en güzel duygusu aşık olabilmek, hatta ve hatta karşılıksız olsa dahi. Aşk'a ulaşman dileğiyle..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler, umarım ulaşırım. Bu heyecanlar da çok güzel. Aşk, ölümü unutturan tek duyguymuş hayatta.

   Sil
 3. beklemek mi:( bekleyişin değer inş.:( ben uzun süre bekledim sonu hüsran:( oofffff

  YanıtlaSil
 4. ben de doğum günümü bekliyorum bakalım kutlayacak mı? :) off beklemek zor...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Beklemek hem heyecanlı ve umutlu hem de zor. Haberdar et gelişmelerden:)

   Sil
 5. Bloğunuuzu yeni keşfettim çok başarılısınız. Yazılar ve tespitleriniz çok doğru... Ah aşkkk ahhh demek istiyorum :))
  Size katılmamak elde değil. Bana da beklerim :)

  Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim.
   Aşkın böyle yıkıcı bir gücü var, gelince başka her şey anlamını yitiriyor.
   Sevgiler.

   Sil